Katalog branżowy firm
Dodaj ogłoszenie
regulamin
 
Województwo: Obiekt: szukaj
 
Strona główna   »   

mazowieckie   »   Warszawa   »   Hotele   »   Hotel Gromada
 

Hotele Warszawa - Hotel Gromada

«« powrót
mazowieckie, Warszawa 
Hotel Gromada  


Obiekt: Hotel
Standard:
Województwo: mazowieckie
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 00-030
Ulica: Powstańców Warszawy 2
Tel.: b.d.
Fax: b.d.
E-mail: b.d.
WWW: b.d.

Nr oferty: 14186
Data dodania: 2007-04-26
Mapa Warszawa  Mapa Warszawa  »
 
Ilość pokoi:   310  
  
 
Opis obiektu:

WARSZAWA
Stolica Polski, miasto o bogatej historii, kulturalne i polityczno - gospodarcze centrum kraju. Koniecznie należy tu zobaczyć m.in. Stare Miasto, Zamek Królewski i Muzeum Narodowe. Proponujemy też spacer po Łazienkach Królewskich oraz zwiedzanie Wilanowa. W okolicy warto zobaczyć Żelazową Wolę (Muzeum Chopina), Nieborów (Pałac Radziwiłłów) oraz odwiedzić Kampinoski Park Narodowy.


Hotel GROMADA ***
Posiada liczne grono stałych gości z kraju i z zagranicy - już od ponad 40 lat służy mieszkańcom stolicy oraz gościom przyjeżdżającym w celach turystycznych i biznesowych. Obiekt zlokalizowany w samym centrum Warszawy, w sąsiedztwie najciekawszych i najpiękniejszych miejsc stolicy, m.in. Starego Miasta, Zamku Królewskiego i Muzeum Narodowego. Daje to możliwość łączenia interesów ze zwiedzaniem miasta oraz odpoczynkiem.

W lutym 2003r. została oddana nowa, w pełni klimatyzowana część hotelowa z 213 miejscami noclegowymi, a dotychczasowy budynek został gruntownie zmodernizowany.

Lokalizacja
Hotel położony jest w samym centrum Warszawy (1 km od dworca PKP), w sąsiedztwie najciekawszych i najpiękniejszych miejsc stolicy.

Restauracje
- restauracja hotelowa - 120 miejsc
- restauracja klubowa - 120 miejsc
- stylizowana Karczma Polska o wystroju folklorystycznym - 50 miejsc
- drink bar - 14 miejsc
- sale bankietowe
- bar na patio
- room service
- catering

Sale Konferencyjne
Największa i najnowocześniejsza baza konferencyjna w centrum Warszawy – 6 wielofunkcyjnych sal mieszczących się w holu usytuowanym na parterze, bezpośrednio przy recepcji hotelowej. Istnieje możliwość łączenia dwóch a nawet trzech sal w jedną powierzchnię. Sala Konwalia i Malwa sąsiadują z patio, które można wykorzystać w okresie letnim do organizacji różnego rodzaju spotkań plenerowych: pikników, grill party itp. Poza tym możemy zaproponować Państwu bardziej kameralne spotkania w salach konferencyjnych Jagoda i Poziomka. Dodatkowo proponujemy salę „Klub Warecka”, która ma odrębne wejście z zewnątrz i składa się z dwóch pomieszczeń mogących służyć jako dwie oddzielne sale. Stanowi zaciszne miejsce, a jednocześnie może być idealnym miejscem do organizacji spotkań prywatnych i półoficjanych. Oferujemy kompleksową obsługę konferencji w zakresie organizacji imprez z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu do tłumaczeń symultanicznych oraz prezentacji multimedialnych przy zapleczu technicznym, które jako jedyne w Polsce, zostało włączone do międzynarodowej sieci Philips Congress Rental Network.

Wyposażenie:
klimatyzacja, rzutnik pisma i slajdów, flipchart, TV + Video, ekran, mikrofon, rzutnik multimedialny, tłumaczenie symultaniczne, komputer i drukarka, xero, telefon, fax.

Rekreacja
Hotel położony jest w centrum handlowym miasta, w sąsiedztwie najciekawszych i najpiękniejszych miejsc stolicy, m.in.: Starego Miasta i Zamku Królewskiego. Proponujemy też spacer po Łazienkach Królewskich oraz odwiedzenie Wilanowa. W okolicy warto zobaczyć Żelazową Wolę (muzeum Chopina), Nieborów (Pałac Radziwiłłów) oraz odwiedzić Kampinoski Park Narodowy.
 

Opinie internautów  
Do tej pory nikt nie wyraził opinii o powyższym obiekcie.
UWAGA: Redakcja serwisu nie odpowiada za treść zamieszczanych ogłoszeń.

Wszelkie zapytania dotyczące ofert prosimy kierować do osób zamieszczających ogłoszenia.Zobacz również:  
Oferty z regionu: 
Oferty z całego kraju: 
 
 
DODAJ OGLOSZENIE        KATALOG FIRM        REGULAMIN SERWISU        REKLAMA W SERWISIE
All rights reserved     Copyright © 2020     poznajkraj.pl